AGS Güvenlik Kamera Sistemleri, AHD güvenlik kamerası, IP Güvenlik Sistemleri,İstanbul Güvenlik Sistemleri İle İlgili Aradığınız Herşey,AGS Güvenlik Sistemlerinde...

Kamera Sistemleri Kamera , Alarm ve Kamera Sistemi Kamera Sistemi, Alarm Sistemi, Güvenlik Sistemi, için Randevu Formu veya iletişim bölümünden kolaylıkla bize ulaşabilirsiniz.

Bionet Ziyaretçi

Bionet Ziyaretçi Bilgilerini Kayıtları ve Raporları

  • Bionet Ziyeretçi Kart Yetkilendirme
  • Ziyaretçi Webcam Otomatik Ziyaretçi Fotoğrafı Çekme
  • Bionet Ziyaretçi Webcam Kimlik Fotoğrafı Çekme
  • Giriş-Çıkış Raporları

Güvenliğin ön planda olduğu yerlerde Parmak İzi, Yüz, Göz tanıma teknolojilerinde de birlikte kullanılabilir. (Sistemler istenilen şekillerde projelendirilir.)

Bionet Ziyaretçi takip programında dilediğiniz anda içerdeki ziyaretçiler, ayrılan ziyaretçiler yada tüm ziyaretçi giriş-çıkış raporları görülebilir.

Ziyaretçinin kimlik bilgilerinin (Nüfus Cüzdanı, Ehliyet, Pasaport) yanısıra kimliğinin fotografı çekilerek de kayıt yapılabilir.

Daha önce kayıtı alınmış olan ziyaretçilerin kimlik bilgilerini her seferinde tekrar kaydetmeye gerek yoktur, ziyaretçi takip programı, sistemin kayıtları arasında bulunmakatadır.

Bionet Ziyaretçi Takip Programının en önemli avantajı, personelde yetkili olan kartın unutulması durumunda personele ziyaretçi kartı verilebilir ve unutulan kartların yetkisini gün içinde alınabilir.

Yetkisi olmayan karta yetki atandıktan sonra, ziyaretçi binada dolaştıgı süre içerisinde, kendisine yetki verilen bölümlere bu kartı okutarak girebilir, ziyaretçi çıkışını yaptıgı taktirde kartta hiçbir yetki bulunmaz.

Bionet Ziyaretçi kayıt işlemlerinin kısa süre içinde yapılması ve kayıttan sonra kart yetkilerinin hemen yüklemesi ayrı bi avantaj saglamıştır.