AGS-PDKS Sistemleri

Parmak İzi Sistemleri

Parmak İzi Sistemleri

Parmak İzi Sistemleri sadece kişiye özel olan ve başka hiçbir insanla benzerlik göstermeyen parmak izi haritasına göre geçiş kontrolü sağlayan dünyanın en güvenli sistemleridir.

Parmak İzi Sistemleri hatasız olarak çalışır ve yetkilendirilmemiş kimselerin girişine izin verilmez. Yüksek güvenlik isteyen noktalarda Parmak İzi Sistemleri en güvenilir sistemler olarak kullanılır.

Firmamızda Parmak İzi Sistemleri ihtiyaçlarınızı en iyi derecede son derece uygun fiyatlarla karşılayacak sistemler mevcuttur.

Parmak Okuyucu Sistemler, Parmak Okuma sistemi, Parmak izi sistemleri ihtiyaçlarınızda sizlere en uygun çözümleri firmamızla irtibata geçerek güvenliğinizi maksimum seviyeye çıkarabilirsiniz.

Parmak Okuyucu Sistemler, Parmak Okuma sistemi, Parmak izi sistemleri nasıl çalışır?

Parmak Okuyucu Sistemler, Parmak Okuma sistemi, Parmak izi sistemleri tamamen parmak izinin biometrik yapısını esas alarak çalışmaktadır. Benzersiz olan parmak izinin fotoğrafını çeken sistem veri tabanına bu fotoğrafı alır ve personel, izin verilen yerlere kolayca girip çıkabilir. Parmak Okuyucu Sistemler, Parmak Okuma sistemi, Parmak izi sistemleri en çok güvenilen geçiş kontrol sistemleridir çünkü bu sistemler sıfır hata ile çalışırlar. Belli yerlere girmek için yetkilendirilen kişiler ya da personel parmak izini okutarak kolayca geçiş yapabilirken yüksek güvenlik gerektiren noktalarda böylesi bir geçiş imkanı yoktur.

Parmak izini okuyan çok hassas okuyucularla sağlanan en yüksek düzeyde güvenirlilikten yararlanmak için firmamızla irtibata geçiniz. En uygun parmak izi okuyucu sistemleri sizlere en uygun fiyat koşulları ile sunalım…