KURUMSAL

AGS Güvenlik Sistemleri 2009 yılında kurularak hizmet hayatımıza başladık. AGS  Güvenlik olarak; elektronik güvenlik sistemleri alanlarında uzmanlaşmış olup, profesyonel teknik çözümler sunmaktayız.

 

 

Montaj Hizmetleri : Müşterilerimiz talepleri doğrultusundaki ürünlerin yerinde kablolama alt yapısı ile montaj uygulamasını sağlamak.

Servis Hizmetleri : İşletmelerin taleplerine göre arızaların giderilmesi ya da ilave birtakım çalışmaların yapılmasıdır. Bu süreç, işletme yetkililerinin servisimize ulaşmasından sonra, arızanın  ya da yapılacak ilave çalışmanın durumuna göre belirlenecek bir zamanda işletilir. Teknik servis personelimiz talebe cevap vermek amacıyla işletmeye belirlenen sürede yerinde teknik destek vermek için ulaşır.

Bakım anlaşması hizmetleri ; İşletmelerde bulunan elektronik güvenlik sistemleri ve buna bağlı donanımlar ile kablo altyapısı belirlenen şartlar doğrultusunda yapılan sözleşme ile servis ve danışmanlık hizmetleri konusunda garanti altına alınmış olunur. Bu sözleşme şartları, kurumda kullanılan altyapıya göre hazırlanarak donanım (parça) hariç ya da donanım dahil olarak yapılabilmektedir.

Comments (2)

  1. Pingback: Kadıköy kamera ve alarm sistemleri | Kamera Sistemi- Alarm Sistemi - Kamera Sistemleri

  2. Pingback: İp Kamera Nedir? Ne İçin Kullanılır? | Guvenlik Kamera ve Alarm Sistemleri Merkezi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir