AGS Güvenlik Kamera Sistemleri, AHD güvenlik kamerası, IP Güvenlik Sistemleri,İstanbul Güvenlik Sistemleri İle İlgili Aradığınız Herşey,AGS Güvenlik Sistemlerinde...

Kamera Sistemleri Kamera , Alarm ve Kamera Sistemi Kamera Sistemi, Alarm Sistemi, Güvenlik Sistemi, için Randevu Formu veya iletişim bölümünden kolaylıkla bize ulaşabilirsiniz.

Turnike Sistemleri

Turnike Sistemleri

Turnike Sistemleri

Turnike sistemleri firmamızda farklı çözümlerle sunulmaktadır. 3 kollu turnike sistemleri daha uygun fiyatlı oldukları için en fazla tercih edilen sistemler olmaya başlamıştır. İş yerinizin durumuna göre 1 ayaklı turnike sistemleri, iki ayaklı turnike sistemleri ya da köşeli veya oval turnike sistemleri tercih edilebilir.

Turnike sistemi

Altından ve üstünden geçilebilen Turnike sistemi kullanılırken bir kontrol personelinin görev alması gerekir. Çünkü özellikle 3 ayaklı Turnike sistemi alttan ve üstten kaçak geçişlere müsaittir. Personel kullanımının mümkün olmadığı durumlarda monte edilecek ek bir sistemle izinsiz geçişlerde alarm çalma sağlanabilir.

Turnike Sistemi, Kartlı Geçiş Sistemleri, Personel Kartlı Geçiş Sistemi

Firmamızda iş yerleriniz için en uygun Turnike Sistemi, Kartlı Geçiş Sistemleri, Personel Kartlı Geçiş Sistemi gibi sistem ihtiyaçlarınızda sizlere en uygun çözümler sunulmaktadır. Turnike Sistemleri, Kartlı Geçiş Sistemleri, Personel Kartlı Geçiş Sistemi ihtiyaçlarınızda personellerimiz tarafından yapılacak ön keşiflerle sizler için en uygun sistemler sunulabilir. Firmamızdan temin edeceğiniz Turnike Sistemi, Kartlı Geçiş Sistemleri, Personel Kartlı Geçiş Sistemleri  rakip firmalara oranla son derece uygun fiyatlarda sunulmaktadır. 2 yıl ithalatçı firma garantili ürünlerimiz yıllardır arıza vermeden çalışmakta ve arıza durumlarında garanti süresi kapsamında ücretsiz garanti süresi dışında ücretli teknik servis desteğimiz vardır. Sistemlerimiz arıza anında manuel olarak da çalışmakta ve böylece iş akışınız sekteye uğramamaktadır.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir